Ανακοίνωση για τη δράση Erasmus+ Πρακτική Άσκηση

Το Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων και το Γραφείο Διασύνδεσης του ΑΠΘ συνδιοργανώνουν την Δευτέρα 3 και την Τρίτη 4 Απριλίου 2023 και ώρες 11:00-13:00 δύο διαδικτυακές εκδηλώσεις σχετικά με την υποβολή αιτήσεων για τη δράση Erasmus+ Πρακτική Άσκηση και την αναζήτηση φορέα πρακτικής άσκησης στο εξωτερικό. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε στην ιστοσελίδα του Τμήματος Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων:

Παρακαλούμε όσοι/ες φοιτητές/ριες ενδιαφέρεστε να ενημερωθείτε σχετικά με το πρόγραμμα

Σ Τριανταφύλλου

Συντονίστρια ECTS

Παρουσίαση Μεταδιδακτορικής Έρευνας στις 17/5/2024

Ανακοίνωση για τη θέση ΔΕΠ «Ιστορία του Ελληνισμού της Ανατολής, 19ος-20ος αιώνας»

ΨΗΦΙΣΜΑ

Κέντρο Βυζαντινών Ερευνών. Διάλεξη με τίτλο: “Η τιμή των αγίων στην Κωνσταντινούπολη από τον Κωνσταντίνο μέχρι την Εικονομαχία: πηγές, μέθοδοι και πεδία έρευνας”