ΑΜΟΙΒΟΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ ΣΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ (31.7.2020)

• Posted on: 9 July 2020

Σύμφωνα προς μήνυμα του Διευθυντή της Έδρας του Ευρωπαϊκού Χώρου Έρευνας για την Ψηφιακή Πολιτιστική Κληρονομιά (EU ERA Chair on Digital Cultural Heritage) του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, σας ενημερώνουμε ότι στην ιστοσελίδα του Τμήματος Σπουδών έχει αναρτηθεί συνοπτική ανακοίνωση σχετικά με 2 αμοιβόμενες θέσεις πλήρους απασχόλησης για  εκπόνηση διδακτορικής διατριβής στο Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, στο πλαίσιο του προγράμματος "Mnemosyne" (EU H2020 ERA Chair ‘Mnemosyne Project’), για την Ψηφιακή Πολιτιστική Κληρονομιά και την Πολιτισμική Πληροφορική.

Οι αιτήσεις υποβάλλονται έως τις 31 Ιουλίου 2020 (12.00, μεσημέρι)