ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Σας ενημερώνουμε ότι

– οι δικαιούχοι μετεγγραφής στo Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας  ΑΠΘ, ακαδ. έτους 2021-2022, καλούνται από τις 6 έως τις 15 Δεκεμβρίου όπως α) καταχωρήσουν τα στοιχεία τους και ανεβάσουν τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στην πλατφόρμα του ΑΠΘ https://register.auth.gr και β) καταθέσουν αυτοπροσώπως  ή από άλλο εξουσιοδοτημένο  πρόσωπο τα πρωτότυπα δικαιολογητικά στη Γραμματεία του Τμήματος, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή και απόδειξη παραλαβής (με την ένδειξη στο φάκελο: Δικαιολογητικά για Μετεγγραφή) κατά το παραπάνω διάστημα και ώρα 11:00 – 12:00.

Για την αυτοπρόσωπη προσέλευση στη Γραμματεία θα χρειαστεί να επισκεφτείτε την ισχύουσα ΚΥΑ, σημείο 8).

Για ταχυδρομική αποστολή :

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσαλονίκης

Φιλοσοφική Σχολή

Κτίριο Διοίκησης 2ος όροφος Γρ. 209

Πανεπιστημιούπολη 54124 Θεσσαλονίκη

– στην ιστοσελίδα του Τμήματος Σπουδών έχει αναρτηθεί ανακοίνωση σχετικά με τα στάδια της διαδικασίας και τα απαραίτητα δικαιολογητικά κατά περίπτωση.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΙΒΗΣ

Ανακοίνωση σχετικά με το μάθημα ΙΒΥ 254

Αναπλήρωση μαθήματος ΙΒΥ 255

Δεύτερη ομιλία Τομέα Νεότερης και Σύγχρονης Ιστορίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας στο πλαίσιο του κύκλου σεμιναρίων