Πίνακας μοριοδότησης -Ενστάσεις του Ταχύρρυθμου Προγράμματος Κατάρτισης στο Επάγγελμα του Ξεναγού

Ανακοινώνεται ο πίνακας μοριοδότησης του Ταχύρρυθμου Προγράμματος Κατάρτισης στο Επάγγελμα του Ξεναγού (συνημμένο αρχείο: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΞΕΝΑΓΩΝ_ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ), που θα διεξαχθεί από 08/05/2024 έως 05/07/2024 από το Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης.

Κάθε υποψήφιος έχει δικαίωμα ένστασης επί του αριθμού των μορίων του. Η ένσταση υποβάλλεται εντός αποκλειστικής προθεσμίας τριών (3) εργάσιμων ημερών από την ημερομηνία ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων. (18/4/2024).

Οι ενστάσεις (συνημμένο αρχείο: ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ_ ΑΙΤΗΣΗΣ ΕΝΣΤΑΣΗΣ) θα γίνονται:

– αυτοπροσώπως στη Γραμματεία του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας (2ος όροφος, Κτήριο Διοίκησης, Πανεπιστημιούπολη, ώρες 9:00-13:00) ή

– από τρίτο άτομο νόμιμα εξουσιοδοτημένο από τον/την αιτών/ούσα ή

-μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική διεύθυνση: kamana@hist.auth.gr.

Οι ενστάσεις που θα σταλούν ηλεκτρονικά θα πρέπει να υπογράφονται ψηφιακά μέσω gov.gr (Ψηφιακή Βεβαίωση Εγγράφου).

Συννημένα αρχεία:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜ. ΕΤΟΥΣ 2024-2025

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΠΜΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ

Προσωρινό πρόγραμμα ταχύρρυθμου προγράμματος ξεναγών

Δυνατότητα σπουδών κατά το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2024-25, πέντε (5) μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών του ΑΠΘ στο Stockton University των ΗΠΑ/Opportunity for studying during the spring semester of the academic year 2024-25, for five (5) postgraduate students of AUTH at Stockton University in the USA